YERİNDE HİZMET VEYA DEMO TALEP EDİN

...

...

...

...

...

...

PVC'li Zemin Kaplama

 

 

PVC'li zemin kaplamalarının en önemli özelliği yekpare görünümü ile estetiklik, bütünlük ve fonksiyonelliği bünyesinde mükemmel şekilde birleşmesidir. Görsellikteki güzelliği, geniş renk ve desen seçenekleri ile pratik çözümler sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, dayanıklı ve hesaplı olması birçok mekanın zemininde tercih edilmesini sağıyor. PVC zemin kaplamaları; hijyenik, anti-bakteriyel, anti-statik, alev almaz, asbest ve solvent içermez, kolay ve masrafsız temizlenir, uzun ömürlü, aşınmaz, PUR teknolojisi ile cila gerektirmez özelliklerine sahiptir. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Temizliği pratik ve ekonomiktir.

PVC'li zemin kaplamaları en ağır trafik alanları için üretilmiş malzemeler oldukları için ekstra sağlam ve dayanıklıdır. PVC yer döşemesi yapılacak alanın  düzgün ve pürüzsüz olması gereklidir. Döşenecek zeminin toz, küçük çatlaklar, yağ ve boya gibi kalıntılardan arınması gerekir. Uygulama esnasında uygulama alanı sıcaklığının 18 – 22 derece ve zemin sıcaklığının ise 12 – 18 derece aralığında olması daha uygundur.Astar uygulaması ile zemin yapıştırıcıya uygun hale getirilir.

 

Yapılan işlemler kaliteli malzeme ve işçilik ile yapılmışsa uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. PVC zemin kaplama geniş renk ve desen seçeneği ile çok geniş bir yelpazesine sahiptir. çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. PVC zemin kaplama alanları parlaklıklarını uzun yıllar boyunca korur ve solma yapmaz.

...

...

...

...

...

...

TOP